Více než 2000 produktů

Množstevní slevy

k.madejczyk@allbag.pl

5% sleva

Pro první objednávku

ALLBAGWITA

Přejeme nejkrásnější Velikonoce 2024

kolorowe jajka wielkanocne na wierzbie

Tomasz Woźniak |

Velikonoce jsou obdobím, které těší nejen svou duchovní hloubkou, ale také tradicemi, které sbližují rodiny. Přípravou velikonočních přání se stáváte součástí této krásné tradice a darujete svým blízkým nejen vřelá slova, ale i část sebe. Udělejte letos svá přání k Velikonocům 2024 jedinečným a nezapomenutelným, odrážejícím radost a naději, které tento svátek přináší. Náš článek vám pomůže najít perfektní formule přání, díky kterým vaši milovaní pocítí kouzlo Velikonoc.

Tradiční velikonoční přání

Velikonoční vajíčko s jutovou stuhou

Velikonoce jsou časem plným tradic a vřelých setkání s blízkými. Při této příležitosti je předávání velikonočních přání krásným gestem, které posiluje pouta a přináší radost. Zde jsou některá tradiční přání, která můžete sdělit svým blízkým:

 • Přání plné radosti a zdraví: "Velikonoce se blíží, tak vám přejeme jen radost. Ať je zdraví, ať je štěstí, ať je ve vás blaho."

 • Přání s humorem: "V lese skáče zajíček a přináší ti přání. Skáče přes velikonoční vajíčka, křičí Hallelujah a nakonec dlouhými kroky mizí, celý mokrý Dyngusem!"

 • Přání plné prosperity: "Velký zajíc, tisíc kraslic, mokré pondělí a spousta dobrých věcí!"

Tyto tradiční formule velikonočních přání jsou dokonalým způsobem, jak vyjádřit vřelé pocity a přání všeho dobrého rodině a přátelům. Ať už zvolíte osobní schůzku nebo se rozhodnete poslat svá přání elektronicky, pamatujte, že nejdůležitější je srdečnost a upřímnost sdělení.

Vtipné a rýmované velikonoční přání

Mezi velikonočními přáními jsou oblíbená především ta vtipná a rýmovaná, dodávají svátečním tradicím lehkost a humor. Zde je několik příkladů, které mohou vaše blízké rozesmát:

 1. "Obrovský beránek, neskromný zajíc, barevná vajíčka, legrační Dyngus mokrý až do podpaží, rodinná atmosféra, 3 krabice šunky, výborná mazurka a bohatý košík. Speciální velikonoční přání a objetí!"
 2. "Mějte veselého králíka, který běhá po stole, mějte klid a volno, mějte se rádi a bohatý život a vše nejlepší! Veselé Velikonoce přeje a srdečné pozdravy."

Tyto vtipné vzorce mohou být skvělým doplňkem velikonočních přání nebo elektronických zpráv, navodit úsměvy a radostnou atmosféru mezi vašimi blízkými. Pamatujte, že vřelost a smysl pro humor mohou udělat tyto svátky ještě výjimečnějšími.

Krátké velikonoční přání

Velikonoční vajíčka visela na stromě

Velikonoce jsou časem, který nás inspiruje ke sdílení vřelých myšlenek a přání. Krátká velikonoční přání jsou jako paprsky jarního slunce – rozjasňují a přinášejí radost. Zde je několik návrhů, které můžete dát svým blízkým, aby byl tento svátek ještě výjimečnější:

 • "Plnou radost, mír o Velikonoční noci, hodně úspěchů a štěstí až po okraj. To vám přeji."
 • "Aleluja, aleluja! Dnes je radostný den. Zdravé, slunečné velikonoční dny, plné víry, naděje a lásky. Zářivá, jarní nálada, srdečná setkání s rodinou a přáteli a veselé 'Aleluja'."

Ať se tato krátká, ale srdečná velikonoční přání stanou inspirací k vytvoření vlastních vzorců, které budou nejen výrazem tradice, ale i osobním akcentem velikonočních poselství.

Moderní a originální nápady na přání

S blížícími se Velikonocemi 2024 může objevování moderních a originálních nápadů na pozdravy osvěžit tradiční způsoby vyjadřování přání. Zde je několik inspirací, které vám s tím mohou pomoci:

 1. Jarní počasí a rodinná setkání :

  • Přeji vám radostnou jarní náladu, vřelá setkání s rodinou a přáteli a veselé „Aleluja“.
 2. Obnova víry a naděje :

  • Přeji vám, abyste se na jaře probudili k životu a uvěřili ve smysl života.
  • Pro krásně malovaná velikonoční vajíčka s úsměvem slunce nechť se obnovená víra a naděje a znovuzrození přírody stanou inspirací v každodenním životě.
  • Čas znovuzrození víry v moc Krista a ostatních lidí.
 3. Duchovní síla a mír :

  • Přeji vám radost, vzájemnou laskavost a duchovní posílení.
  • Přeji vám klid, víru, sílu překonávat těžkosti a sebevědomý pohled do budoucnosti.
  • Přeji vám mnoho radostných velikonočních chvil, vřelá rodinná setkání a výbornou kraslici.

Tyto moderní a originální nápady na velikonoční blahopřání mohou být skvělým způsobem, jak vyjádřit své pocity a přání všeho dobrého a dodat vašim vánočním zprávám osobní nádech.

Zanechat komentář