Více než 2000 produktů

Množstevní slevy

k.madejczyk@allbag.pl

5% sleva

Pro první objednávku

ALLBAGWITA

Materiál Produkty na zakázku

Bavlněné výrobky na zakázku jsou stále populárnější mezi lidmi, kteří hledají personalizovaná a ekologická řešení. Díky vlastní šicí dílně a tiskárně jsme schopni vytvořit jedinečné vzory na míru individuálním potřebám

Plně personalizované
Bavlněné tašky

Máte unikátní koncept , který byste chtěli realizovat? Taška neobvyklých velikostí, různých barev, zajímavého střihu...?

Jsme schopni Vám vytvořit jakoukoliv bavlněnou tašku dle Vašeho návrhu. Tato možnost může být časově náročnější než tisk na hotové tašky. Na oplátku ale dostanete bavlněnou tašku, která bude dokonale vyhovovat vašim potřebám

14 let zkušeností Bylo ušito přes 10 milionů tašek

Nabídka šitá na míru

Hledáte řešení dokonale přizpůsobené vašim potřebám? Naše nabídka je přesně to, co potřebujete!

Poskytujeme služby šité na míru vašim individuálním očekáváním s plným nasazením vytvořit pro vás dokonalé řešení. Ať už jste malá či velká společnost, která hledá personalizovaný přístup ke své značce, nebo jste individuální zákazník, který usiluje o jedinečný produkt? Náš tým je připraven realizovat vaši vizi.

Zavolejte nebo napište nám ještě dnes a začněte s námi tvořit něco jedinečného !

 • Vysoké produkční schopnosti

  Vlastní šicí místnost, přes 30 specializovaných strojů, kvalifikovaná personál. To jsou výhody, které nám umožňují poskytovat služby na nejvyšší úrovni

 • Plná personalizace produktu

  Již 14 let poskytujeme tiskové služby na produkty z mnoha kategorií. Disponujeme stroji, které umožňují tisk technikami jako: sítotisk , digitální tisk , sublimace nebo rollenco.

Neomezujeme se...

Naše výrobní možnosti nám umožňují realizovat nestandardní doporučení pro šité výrobky. Realizovali jsme projekty zahrnující: zástěry, tašky, batohy, vlajky a mnoho dalšího...

 • Taška na batoh

  Jsou perfektním řešením pro lidi, kteří hledají praktické a funkční možnosti pro skladování a přepravu různých předmětů. Díky své univerzálnosti a schopnosti přizpůsobit se individuálním potřebám.

 • Látkové tašky

  Tyto tašky mohou být vyrobeny z různých materiálů, jako je bavlna, len, nylon nebo polyester, v závislosti na potřebách a aplikacích zákazníka.

 • Ostatní produkty

  Šití na míru umožňuje vytvořit téměř jakýkoli druh textilních předmětů podle individuálních preferencí zákazníka, což umožňuje získat vysoce kvalitní produkty, které dokonale odpovídají potřebám a stylu uživatele.

Kde působíme a poskytujeme naše služby?

Sídlo naší společnosti se nachází ve Świnna Poręba (Polsko), ale s našimi produkty zasahujeme do většiny zemí Evropy

Kontaktujte nás